Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 16. Máj 2022

Dnes má meniny Svetozár
Zajtra má meniny Gizela

Kde nás najdete


NÁRODNÝ TÝŽDEŇ MANŽELSTVA PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 21 Február 2020 10:27

NÁRODNÝ TÝŽDEŇ MANŽELSTVA

Každé manželstvo je jedinečné a každá dvojica si píše svoj vlastný neopakovateľný príbeh, ktorý začal spojením dvoch sŕdc. Takto znie motto aktuálneho ročníka Národného týždňa manželstva. Dňa 11.2.2020 sa uskutočnila v rámci týždňa manželstva beseda pre študentov tretieho ročníka obchodnej akadémie.

Na besede žiaci viedli diskusiu, kde mohol každý žiak vyjadriť svoj názor na oblasť manželstva a partnerstva. Aktivity, ktoré si pre nás pripravila pani psychologička Mgr. Renáta  O´Tooleová  nás veľmi zaujali. A hoci sme ešte mladí a nemáme vek na manželstvo, beseda v tejto oblasti nás veľmi upútala.

Viktória Ilčisková, III. A

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko