Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. August 2020

Dnes má meniny Vavrinec
Zajtra má meniny Zuzana

Kde nás najdete


NÁRODNÝ TÝŽDEŇ MANŽELSTVA PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 21 Február 2020 10:27

NÁRODNÝ TÝŽDEŇ MANŽELSTVA

Každé manželstvo je jedinečné a každá dvojica si píše svoj vlastný neopakovateľný príbeh, ktorý začal spojením dvoch sŕdc. Takto znie motto aktuálneho ročníka Národného týždňa manželstva. Dňa 11.2.2020 sa uskutočnila v rámci týždňa manželstva beseda pre študentov tretieho ročníka obchodnej akadémie.

Na besede žiaci viedli diskusiu, kde mohol každý žiak vyjadriť svoj názor na oblasť manželstva a partnerstva. Aktivity, ktoré si pre nás pripravila pani psychologička Mgr. Renáta  O´Tooleová  nás veľmi zaujali. A hoci sme ešte mladí a nemáme vek na manželstvo, beseda v tejto oblasti nás veľmi upútala.

Viktória Ilčisková, III. A

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2019/2020

AKTIVITY MESIAC MAREC 2020

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA

PRIESKUM ŽŠR

Prieskum ŽŠR v Prešovskom kraji
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie