Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. August 2020

Dnes má meniny Vavrinec
Zajtra má meniny Zuzana

Kde nás najdete


DISKO PÁRTY ,, 2020 - ROK SLOVENSKÉHO DIVADLA“ PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 21 Február 2020 10:39

DISKO PÁRTY ,, 2020 - ROK SLOVENSKÉHO DIVADLA“

Dňa 30. januára 2020 sme si na našej Spojenej škole pripomenuli jedinečné jubileum - 100. výročie založenia Slovenského národného divadla a zároveň 190. výročie prvého ochotníckeho predstavenia v Liptovskom sv. Mikuláši. Tieto významné medzníky sme oslávili na našej veselej ,,disko párty“ pred odovzdávaním polročných vysvedčení. Pre všetkých divadelných umelcov, historikov, vedcov a najmä študentov znamenajú tieto roky veľkú výzvu a inšpiráciu.

Práve preto bolo úlohou tried od 5. do 9. ročníka pripraviť tradičnú divadelnú scénku, ktorú mali žiaci predviesť pred ostatnými triedami. Predstavenia hodnotila porota zložená z učiteľov našej školy. Žiaci boli mimoriadne šikovní a preukázali svoj divadelný talent. Triedy sa hodnotili podľa kritérií: najlepšie pochopená téma, najdlhšie hrané divadlo, najlepší herecký výkon a najviac divadiel v jednej divadelnej scénke.

Po vystúpeniach nasledovala dlho očakávaná disko párty, na ktorej sa žiaci skvelo zabávali a tancovali až do večerných hodín. O zábavu sa postaral Dj Braňo, ktorý pre deti namixoval tie najlepšie hity a postaral sa aj o skvelú laser show a disko light.

Mgr. Nikola Mihoková

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2019/2020

AKTIVITY MESIAC MAREC 2020

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA

PRIESKUM ŽŠR

Prieskum ŽŠR v Prešovskom kraji
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie