Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 16. Máj 2022

Dnes má meniny Svetozár
Zajtra má meniny Gizela

Kde nás najdete


DEŇ SVÄTÉHO VALENTÍNA NA SPOJENEJ ŠKOLE. PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 25 Február 2020 08:16

DEŇ SVÄTÉHO VALENTÍNA NA SPOJENEJ ŠKOLE.

Oslava sviatku svätého Valentína má už na našej škole dlhú tradíciu. V piatok  sme si ho pripomenuli hneď dvoma akciami.  Žiačky 2. A pripravili valentínsku poštu, ktorú využili žiaci Spojenej školy aby potešili pekným pozdravom svojich spolužiakov a učiteľov.

 

Dievčatá mali čo robiť aby stihli odovzdať všetky odkazy správnym adresátom. Žiaci 3. A v rámci činnosti JA Firmy OWN ECOmpany, zorganizovali u 11. študentský ples. Pre plesajúcich študentov bolo pripravené skvelé jedlo od našich školských kuchárok, program v ktorom sa zaskvel talent Klaudie Fedákovej a folklórneho súboru Makovica a samozrejme, že nemohla chýbať bohatá tombola. Po polnoci patril parket súťažiacim o kráľa a kráľovnú plesu, v ktorej bolo tohto roku cieľom tancovať čo najdlhšie na zmenšujúcom sa novinovom papieri. Zvíťazil pár Annamaria Šottová s partnerom. Po tomto symbolickom závere Dňa svätého Valentína už patril parket všetkým. Ale keďže všetko sa raz skončí, tak aj tento ples už zostáva len v našich spomienkach. Na záver chceme vyjadriť veľkú vďaku všetkým sponzorom, ktorí venovali vecné dary do tomboly, našim kuchárkam a ostatnému personálu, ktorý nám bol všemožne nápomocný, folkloristom z Makovice a samozrejme hudobnej skupine REGE zo Svidníka, ktorá sa postarala o skvelú zábavu.

Z. Kožlejová

Fotografie z plesu sú na našej webovej stránke zverejnené na základe §13 ods. 1 písm. f) zák. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Práva dotknutej osoby sú uvedené v §19-§30 zák. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a tieto si môžete uplatniť písomne na adrese školy alebo elektronicky na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko