Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. August 2020

Dnes má meniny Vavrinec
Zajtra má meniny Zuzana

Kde nás najdete


OKRESNÉ KOLO DEJEPISNEJ OLYMPIÁDY PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 28 Február 2020 09:38

OKRESNÉ KOLO DEJEPISNEJ OLYMPIÁDY

Dňa 14. februára 2020 sa uskutočnil 12. ročník okresného kola Dejepisnej olympiády vo Svidníku. Rok 2019 bol vládou Slovenskej republiky vyhlásený za „Rok M. R. Štefánika“. Bol to významný slovenský astronóm, vynálezca, meteorológ, letec, diplomat, ale hlavne armádny dôstojník, ktorý dokázal viesť zahraničné hnutie a dodávať československým légiám energiu a silu pri utváraní nášho Československého štátu.

Žiaci cieľavedome študovali o jeho dobrodružnom živote a významných cestovateľských aktivitách. Naši žiaci získali výborné umiestnenia: V kategórii E blahoželáme žiačke 7. ročníka Ľudmile Lukáčovej, ktorá získala prvé miesto a postupuje na krajské kolo a žiačke Veronike Kosťovej, ktorá získala druhé miesto a taktiež postupuje na krajské kolo. V kategórii C blahoželáme žiakovi 9. ročníka Filipovi Vygodovi, ktorý získal prvé miesto a postupuje na krajské kolo. Žiakom blahoželáme a tešíme sa z ich úspechu. Veríme, že budú skvelo reprezentovať našu Spojenú školu na krajskom kole Dejepisnej olympiády v Prešove.

Mgr. Nikola Mihoková

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2019/2020

AKTIVITY MESIAC MAREC 2020

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA

PRIESKUM ŽŠR

Prieskum ŽŠR v Prešovskom kraji
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie