Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 19. Apríl 2021

Dnes má meniny Jela
Zajtra má meniny Marcel

Kde nás najdete


JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE NAŠICH MATURANTOV! PDF Tlačiť E-mail
Streda, 17 Marec 2021 07:48

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE NAŠICH MATURANTOV!

Keďže nám záleží na tom aby sme našich žiakov, čo najlepšie pripravili na život, umožnili sme im absolvovať Kurz podnikateľských zručností, ktorý realizuje Slovak Bussines Agency prostredníctvom Národného podnikateľského centra v Prešove a je určený pre začínajúcich podnikateľov.


Jednotlivé témy vedú odborní lektori, ktorí sa danej problematike dlhodobo venujú a sú pripravení zodpovedať všetky otázky ohľadom podnikania. Po absolvovaní týždňového kurzu dostanú žiaci certifikát o jeho absolvovaní, jeden z mnohých, ktorý môžu naši žiaci počas celého štúdia na našej škole získať.

Kožlejová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie