Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


OZNAM PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 20 Marec 2018 00:00

VÝZVA NA VOĽBY ČLENOV RADY ŠKOLY PRI SPOJENEJ ŠKOLE


Vážení rodičia,

pozývame Vás na plenárnu schôdzu rodičovského združenia, ktorá sa uskutoční dňa 05. apríla 2018 (štvrtok) o 15. 45 hod v školskej jedálni (spolu Základná škola, Obchodná akadémia a Hotelová akadémia).

V tomto období volíme členov novej Rady školy pri Spojenej škole – samosprávneho orgánu, ktorý sa výraznou mierou podieľa na zameraní školy a jej fungovaní, volí a odvoláva riaditeľa školy.

Na plenárnom stretnutí prebehne voľba členov Rady školy za rodičov (za všetky zložky), po cca 10 minútach budú pokračovať triedne schôdze v učebniach jednotlivých tried v budove školy – výsledky štvrťročnej klasifikácie prospechu a správania.

Rada rodičov a vedenie školy

Súťažné podmienky - tu.

Prihláška - tu.

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist