Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 28. Jún 2022

Dnes má meniny Beáta
Zajtra má meniny Peter a Pavol a Petra

Kde nás najdete


KIN-BALL NA SPOJENEJ ŠKOLE
Streda, 27 Január 2016 08:04

KIN-BALL NA SPOJENEJ ŠKOLE

V utorok 19. januára sa konala v malej telocvični Spojenej školy ukážka novej kolektívnej športovej hry Kin-ballu. Naši žiaci si vyskúšali túto hru pod vedením Mgr. Aurel Bittera, podpredsedu SKF – Slovenskej kin-ballovej federácie.

Hrá sa s loptou priemeru 122 cm, hrajú 3 tímy, v každom tíme sú 4 hráči a do hry sú zapojení všetci hráči. Kin-ball sa dá hrať v bežnej telocvični, ale aj vonku na lúke. Je to hra, ktorá nekladie veľké nároky na technické vybavenie, ale vyžaduje intenzívne nasadenie, súhru a aktivitu všetkých hráčov.  Žiakom sa táto hra páčila a veríme, že v budúcnosti sa zapoja aj do súťaže.

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik, Mgr. Igor Sagan

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist