Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Nedeľa, 21. Január 2018

Dnes má meniny Vincent
Zajtra má meniny Zora

Kde nás najdete


KIN-BALL NA SPOJENEJ ŠKOLE
Streda, 27 Január 2016 08:04

KIN-BALL NA SPOJENEJ ŠKOLE

V utorok 19. januára sa konala v malej telocvični Spojenej školy ukážka novej kolektívnej športovej hry Kin-ballu. Naši žiaci si vyskúšali túto hru pod vedením Mgr. Aurel Bittera, podpredsedu SKF – Slovenskej kin-ballovej federácie.

Hrá sa s loptou priemeru 122 cm, hrajú 3 tímy, v každom tíme sú 4 hráči a do hry sú zapojení všetci hráči. Kin-ball sa dá hrať v bežnej telocvični, ale aj vonku na lúke. Je to hra, ktorá nekladie veľké nároky na technické vybavenie, ale vyžaduje intenzívne nasadenie, súhru a aktivitu všetkých hráčov.  Žiakom sa táto hra páčila a veríme, že v budúcnosti sa zapoja aj do súťaže.

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik, Mgr. Igor Sagan

 

Chcete vedieť o našej škole viac?


Vitajte na stránke -

0 sec.
Views: 0

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist