Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


SIMONA SIROKOVÁ – VÍŤAZKA CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽE POŽIARNA OCHRANA OČAMI DETÍ PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 12 Október 2017 13:31

SIMONA SIROKOVÁ – VÍŤAZKA CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽE POŽIARNA OCHRANA OČAMI DETÍ

Koncom školského roka 2016/2017sa uskutočnilo vyhodnotenie  14. ročníka okresnej výtvarnej a literárnej súťaže „Ochrana pred požiarmi očami detí“.  Víťazné práce, medzi ktorými nechýbali ani práce našich žiakov,

 

postúpili do celoslovenskej súťaže, ktorej vyhodnotenie sa uskutočnilo až v tomto školskom roku, a to 10. októbra 2017 v Bratislave pod záštitou generálneho sekretára DPO SR a prezidenta HaZZ.

1. miesto v tejto  celoslovenskej  súťaži získala Simona Siroková s prácou „Chlapi na pravom mieste“. Simona bola žiačkou 9. ročníka našej ZŠ a v súčasnosti naďalej „hají“ farby Spojenej školy, pretože navštevuje OA. Simone srdečne blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu školy a prajeme úspechy aj v štúdiu na strednej škole.

Mgr. Anna Lažová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist