Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


AKTÍVNE OBČIANSTVO – CESTA AKO UROBIŤ SVET LEPŠÍM. PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 24 Október 2017 06:19

AKTÍVNE OBČIANSTVO – CESTA AKO UROBIŤ SVET LEPŠÍM.

Záleží Vám na Vašom okolí a znepokojuje Vás, že veci nefungujú? Iní sa o ne nepostarajú a vy neviete ako? Aj to boli otázky, ktoré prilákali naše tri prváčky z obchodnej akadémie Sabínu Krajkovičovú, Tatianu Vasilenkovú a Simonu Sirokovú, na bezplatný vzdelávací seminár Aktívne občianstvo (Participácia a projektová logika), ktorý sa konal v dňoch 20 – 22. 10. 2017 v penzióne Zelený Breh v okrese Prešov.


Projekt realizuje Iuventa - Slovenský inštitút mládeže v nadväznosti na úspešný národný projekt KomPrax – Kompetencie pre prax  pre aktívnych a akčných mladých ľudí vo veku od 15 do 17 rokov hlavne z Prešovského a Košického kraja.

Témou seminára bola participácia, motivácia, tímová práca a projektový manažment v malom. S pomocou školiteľov spolu s kamarátmi na prvom seminári vypracovali krátky projektový zámer, ktorý má prispieť k zlepšeniu podmienok vo svojom okolí. Úspešnosť realizácie projektov sa vyhodnotí na druhom seminári v januári. Veríme, že projekty našich žiačok budú úspešné a stretneme sa s nimi v praxi.

Z. Kožlejová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist