Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA ŠKOLY PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 27 Október 2017 07:58

ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA ŠKOLY

Spojená škola, zložka ZŠ sa aj v tomto školskom roku zapojila do projektu Záložka do knihy spája školy. Našou partnerskou školou sa stala ZŠ, Bieloruská 1, Bratislava.  V mesiaci október žiaci 1. - 9. ročníka a deti ŠKD vyrábali záložky do knihy na tému Tajuplný svet knižných príbehov. Pri príprave záložiek žiaci vynaložili kreativitu, nápaditosť, zobrazovali knižný svet z prečítaných kníh a ich hrdinov. Niektorí žiaci záložky vyrábali aj doma.

 

 


Spolu vyrobili 224 záložiek. Záložky sme roztriedili, zabalili a vložili do balíčka.   Pribalili sme  tiež informačný bulletin o našej škole, aby spoznali našu činnosť a aktivity našich  žiakov. Veríme, že sa našim rovesníkom páčili a už netrpezlivo očakávame vyrobené diela od kontaktnej školy. Aj takýmto spôsobom sa pomyselne spojili žiaci dvoch vzdialených škôl.

Mgr. Anna Lažová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist