Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


IMATRIKULÁCIA STREDOŠKOLÁKOV PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 27 Október 2017 13:54

IMATRIKULÁCIA STREDOŠKOLÁKOV

V pondelok, 23. októbra žiaci 3. ročníka obchodnej a hotelovej akadémie prijímali do stavu študentského našich nových prvákov. A že je to cháska schopná, dokázali plnením náročných úloh, ktoré si pre nich pripravili ich starší spolužiaci.

Za nadšeného povzbudzovania svojich spolužiakov zbierali jednotliví súťažiaci body pre svoju triedu a keďže sily na oboch stranách boli vyrovnané, nemohlo to skončiť inak ako remízou. Ale v tomto prípade sme vyhrali všetci. Prváci získali status študenta obchodnej a hotelovej akadémie a škola získala schopných mladých ľudí so zmyslom pre humor, ktorí určite dôstojne naplnia slová sľubu, ktorý verejne predniesli.

Za celú školu želáme našim uškám veľa síl, aby s rovnakým nadšením, ako plnili pripravené úlohy, plnili aj úlohy zadané učiteľmi počas celého štúdia, aby si mohli po štyroch, či piatich rokoch, slávnostne prevziať aj maturitné vysvedčenia.

„Tak vykročte pravou nohou, prváci, veď odhodlanie Vám nechýba.“

Z. Kožlejová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist