Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


EXKURZIA BODY THE EXHIBITION A PREHLIADKA MESTA BRATISLAVA PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 31 Október 2017 07:58

EXKURZIA BODY THE EXHIBITION A PREHLIADKA MESTA BRATISLAVA

Dňa 26.10.2017 sa konala pre žiakov spojenej školy exkurzia Body The Exhibition, spojená s prehliadkou mesta Bratislava. Exkurzie sa zúčastnilo 46 žiakov základnej a strednej školy.


Vyštartovali sme v skorých ranných hodinách, cesta bola kľudná až na rannú špičku v Bratislave. Exkurziu sme začali približne o pol desiatej v Incheba expo aréne, kde sme s odborným výkladom v úžase sledovali dokonalosť ľudského tela. Po vyše dvojhodinovej exkurzií sme si to namierili do starého mesta, kde nás už čakala sprievodkyňa, ktorá s nami strávila nasledujúce tri hodiny prehliadkou starého mesta. Po celodennom brázdení Bratislavy sme nakoniec skončil v nákupnom centre Eurovea, kde si žiaci dožičili trocha relaxu pred dlhou cestou domov.

Aj keď celá exkurzia  trvala „iba“ 24 hodín, mala medzi zúčastnenými pozitívny ohlas, stmelili sa vzťahy medzi spolužiakmi a vytvorili nové kamarátstva. Už teraz sa tešíme na budúcu exkurziu.

Mgr. Branislav Popik

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist