Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


BARMANKA Z HOTELKY S NAJLEPŠOU TECHNIKOU MIEŠANIA PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 02 November 2017 15:50

BARMANKA Z HOTELKY S NAJLEPŠOU TECHNIKOU MIEŠANIA

V dňoch 24. – 25. 10. 2017 privítala Hotelová akadémia v Prešove účastníkov medzinárodnej barmanskej súťaže Eurocup 2017. V tomto jubilejnom ročníku dostali mladí barmani možnosť naplno zapojiť svoju fantáziu a vytvoriť drink podľa svojich predstav.

Hotelovú akadémiu vo Svidníku reprezentovali žiaci piateho ročníka Eva Zabudská a Marek Hejda. Evka namiešala v kategórii FANCY SOFT DRINK nápoj  s názvom White moon a v kategórii Barman’s choice drink nápoj s názvom Daniela. Marek namiešal prvý nápoj s názvom Everytime a druhý Hard Jack. Súťažiacim sa v konkurencii darilo. Eva získala zlaté pásmo, Marek brondzové. Ako družstvo sme skončili v striebornom pásme.  Evka dosiahla aj ďalšie veľké úspechy, pretože bola vyhlásená za barmana s najlepšou technikou miešania nápojov a v absolútnom poradí jednotlivcov získala 3. miesto z počtu 68 účastníkov. Súťažiach prišli do Prešova podporiť aj spolužiaci z hotelovej akadémie.

Mgr. Ľubomíra Kseničová,

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist