Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 17. Február 2020

Dnes má meniny Miloslava
Zajtra má meniny Jaromír

Kde nás najdete


Novinky šk.r. 2019/2020


UMENIE, KTORÉ SA DÁ AJ ZJESŤ PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 07 Február 2020 08:22

UMENIE, KTORÉ SA DÁ AJ ZJESŤ – CARVING FRUIT

Začiatkom roka sa Spojená škola vo Svidníku zapojila do medzinárodného poľsko-slovenského projektu Interreg „Zvyšovanie kvality odborného a profesijného vzdelávania“, ktorý je pokračovaním a ďalším rozširovaním cezhraničnej spolupráce Powiatu Jasielskeho so slovenskými partnermi.

Čítať celý článok...
 
ŠALIANSKY MAŤKO PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 03 Február 2020 07:52

ŠALIANSKY MAŤKO – okresné kolo

Dňa 28. 01. 2020 sa konalo na pôde Základnej školy v Giraltovciach okresné kolo súťaže v prednese povesti Šaliansky Maťko. Už 27. ročník tejto recitačnej súťaže otvorili žiačky základnej školy piesňou, ktorou nám  Maťka zo Šale predstavili.

Čítať celý článok...
 
PREHLIADKA ROČNÍKOVÝCH PRÁC PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 31 Január 2020 14:31

PREHLIADKA ROČNÍKOVÝCH PRÁC V SPOJENEJ ŠKOLE VO SVIDNÍKU

Ekonomika, jazykoveda, šport, gastronómia, to je v skratke obsah ročníkových prác tretiakov obchodnej akadémie a štvrtákov hotelovej akadémie, ktoré prezentovali tesne pred vianočnými prázdninami.

Čítať celý článok...
 
ODVAHA PRE BUDÚCNOSŤ PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 31 Január 2020 14:27

ODVAHA PRE BUDÚCNOSŤ

31. január je deň, kedy si  študenti preberajú polročné hodnotenie svojej práce. Je to čas  bilancovania a snáď aj zamyslenia sa nad tým, či sa nedalo urobiť viac a dosiahnuť lepšie výsledky. Je to čas nových predsavzatí zlepšiť svoje študijné výsledky a tak sa priblížiť k svojmu vysnívanému cieľu.

Čítať celý článok...
 
DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 31 Január 2020 14:20

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

Dňa 27.1. až 29.1.2020 sa na pôde našej školy uskutočnil Deň otvorených dverí na Obchodnej akadémii. Žiaci základných škôl možnosť pozrieť si nielen priestory školy, ale sa aj bližšie oboznámiť s aktivitami, ktoré škola ponúka ako sú napr. študentské spoločnosti v rámci programu Junior Achievement, ktorú si študenti zakladajú v 3. ročníku a pracujú s reálnymi peniazmi alebo možnosť zapojenia sa do programu The Duke of Edinburgh Award.

Čítať celý článok...
 
LYŽIARSKY VÝCVIKOVÝ KURZ 2020 PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 31 Január 2020 14:13

LYŽIARSKY VÝCVIKOVÝ KURZ 2020

S výbornou športovou náladou sme sa v zložení 37 žiakov zo ZŠ a OA, 4 inštruktori a 1 zdravotníčka 20. 1.  autobusom dopravili do nášho obľúbeného lyžiarskeho strediska Vyšné Ružbachy, kde sme do 24. 1. strávili veselé chvíle.

Čítať celý článok...
 
ŠANTENIE NA ĽADE PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 21 Január 2020 07:58

ŠANTENIE NA ĽADE

Žiaci prvého stupňa vymenili lavice, učebnice a telocvičňu našej školy za pobyt na klzisku. Korčuľovanie a hry na ľade chápeme ako prirodzený pohyb, sprevádzaný príjemnými emóciami a zážitkami v zdravom prírodnom prostredí. Cieľom tejto pohybovej aktivity bolo naučiť žiakov prirodzene sa pohybovať na ľade, prekonávať strach z kĺzavého pohybu a  zvyšovať odolnosť organizmu.

Čítať celý článok...
 
OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 20 Január 2020 13:59

OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU

Dňa 15.1.2020 sa v Bardejove konal 30.ročník obvodného kola Olympiády v anglickom jazyku. OAJ je postupová súťaž, ktorá sa člení na niekoľko kategórií. V kategórií 2D Spojenú školu reprezentoval žiak 4.ročníka hotelovej akadémie Róbert Karsa.

Čítať celý článok...
 
NÁŠ BETLEHEM ÚSPEŠNÝ AJ ZA HRANICAMI PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 20 Január 2020 09:43

NÁŠ BETLEHEM ÚSPEŠNÝ AJ ZA HRANICAMI

Zatiaľ čo v mnohých ľuďoch už pomaly doznieva vianočný čas, v nás ešte stále rezonuje v podobe úspechu nášho žiaka, Maxima Braslavského, ktorého betlehem po víťazstve v okresnom kole, ktoré prebehlo v POS vo Svidníku, postúpil na medzinárodnú súťaž do Poľska.

Čítať celý článok...
 
75. VÝROČIE OSLOBODENIA SVIDNÍKA PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 16 Január 2020 08:00

75. VÝROČIE OSLOBODENIA SVIDNÍKA

DISKUSNÉ FÓRUM

Dejiny -  nekonečné množstvo dátumov, kráľov, udalostí, vojen, ľudských osudov... Každá historická udalosť, ale predovšetkým vojna ovplyvnila to, ako dnes vyzerá naša spoločnosť a aký život v súčasnej dobe žijeme. Druhá svetová vojna poznačila celé generácie rodín, predovšetkým mužov, ktorí museli opustiť svoje domovy a odísť aj proti svojmu svedomiu bojovať na front.

Čítať celý článok...
 
Viac článkov...
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 3

AKTIVITY ŠK.ROK 2019/2020

AKTIVITY MESIAC Február 2020

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie