Správy

Spojená škola, Centrálna 464,
089 01 Svidník SLOVENSKO

+421(54)788 20 40
.

Robert FULGUM

Učiteľ ti môže otvoriť dvere, ale vstúpiť do nich musíš ty sám...

Návštevy: 8

 OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU – OKRESNÉ KOLO - 33. ROČNÍK

Vo štvrtok, 19. januára 2023, sa uskutočnilo okresné kolo Olympiády z anglického jazyka v Bardejove na Gymnáziu Leonarda Stöckela. Svoje sily si prišli zmerať stredoškoláci zo Svidníka, Stropkova, Bardejova, Starej Ľubovne a Giraltoviec.

Spojenú školu vo Svidníku reprezentovali žiaci Daniel Kudla, žiak obchodnej akadémie z II.A triedy v kategórii 2D a Kevin Pipas, žiak hotelovej akadémie z V.HA triedy v kategórii 2B.  Žiaci preukázali vynikajúce znalosti v anglickom jazyku. Daniel Kudla obsadil prvé miesto v okresnom kole a prvú pozíciu v rámci súťažiacich okresov v kategórii 2D. Kevin Pipas zabojoval v kategórii 2B a tiež obsadil prvé miesto v okresnom kole a druhú pozíciu v rámci súťažných okresov. Obaja chlapci budú reprezentovať Spojenú školu na krajskom kole,  ktoré sa bude konať vo februári 2023. K dosiahnutému úspechu obom blahoželáme.

Držíme palce!

Ing. Angela Hanusová