Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 23. Jún 2021

Dnes má meniny Sidónia
Zajtra má meniny Ján

Kde nás najdete


Novinky šk.r. 2020/2021


VŠETKO O KÁVE PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 21 Jún 2021 09:37

VŠETKO O KÁVE

Začiatkom školského roka 2020/2021 sa Spojená škola vo Svidníku zapojila do medzinárodného poľsko-slovenského projektu Interreg „Zvyšovanie kvality odborného a profesijného vzdelávania“, ktorý je pokračovaním a ďalším rozširovaním cezhraničnej spolupráce Powiatu Jasielskeho so slovenskými partnermi.

Čítať celý článok...
 
BEZOBALOVÝ SVIATOK DETÍ PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 14 Jún 2021 06:52

BEZOBALOVÝ SVIATOK DETÍ

Sviatok detí, ktorý sa oslavuje vo všetkých krajinách sveta. Slnečný 1. jún  sme začali na prvom stupni kreslením na chodník. Pri vymýšľaní aktivít pre žiakov druhého stupňa nebolo veľa práce a stavili sme na obľúbené kolektívne športy a deti si v skupinách zahrali florbal, basketbal, volejbal a futbal.

Čítať celý článok...
 
ŠIKOVNÍ RECITÁTORI POSTUPUJÚ NA KRAJ PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 04 Jún 2021 10:06

ŠIKOVNÍ RECITÁTORI POSTUPUJÚ NA KRAJ

27. mája 2021 sa víťazi školských kôl súťaže Hviezdoslavov Kubín  stretli v nových priestoroch Podduklianskeho osvetového strediska vo Svidníku. V okresnom kole zabojovali  v prednese poézie a prózy aj žiaci našej školy. Boli úspešní.

 

Čítať celý článok...
 
FESTIVAL VZDELÁVANIA KROS ACADEMY AJ NA NAŠEJ ŠKOLE! PDF Tlačiť E-mail
Streda, 02 Jún 2021 15:35

FESTIVAL VZDELÁVANIA KROS ACADEMY  AJ NA NAŠEJ ŠKOLE!

V dňoch 26.5. – 28.5. 2021 sa naši žiaci  mali možnosť zúčastniť on line prednášok  na tému „Doba e-shopová“ , kde odborníci z firiem prezentovali nie len význam e-shopu v dnešnej dobe, ale aj radili ako založiť vlastný e-shop. Veríme, že získané informácie niektorým  pomôžu v budúcnosti pri zakladaní vlastných e-shopov.

Čítať celý článok...
 
MŇAM ALEBO LOKÁLNA DESIATA NA SPOJENEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Streda, 02 Jún 2021 07:46

MŇAM ALEBO LOKÁLNA DESIATA NA SPOJENEJ ŠKOLE

V rámci projektu Zelená škola, v ktorom sa tentokrát zameriavame na tému Potraviny, sme dňa 28. mája pripravili pre našich najmenších chutnú desiatu z lokálnych potravín v areáli našej školy. Lokálne potraviny sú zdravšie, lebo k nám necestujú z ďalekej vzdialenosti a nedozrievajú v umelých podmienkach. Vyrábajú sa na Slovensku alebo si ich vieme vypestovať sami doma.

Čítať celý článok...
 
Environmentálny akčný plán školy PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 18 Máj 2021 10:11

Environmentálny akčný plán školy: Spojená škola, Svidník

Kancelária Zelenej školy schválila Environmentálny akčný plán (EAP) našej školy na certifikačné obdobie 2020 – 2021  až 2021 – 2022, ktorý sme starostlivo vypracovali k aktuálnej téme Potraviny. Na základe analýzy environmentálneho auditu školy sme si na zasadnutí nášho akčného tímu vytýčili tri ciele a k nim pripojili premyslený súbor činností.

Čítať celý článok...
 
ZOBER MÁ VON / TAKE ME OUT PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 17 Máj 2021 08:23

ZOBER MÁ VON / TAKE ME OUT

V rámci medzinárodného projektu Take me out sme s deťmi ŠKD od januára až do mája usilovne plnili rôzne outdoorové úlohy. Spoločne so zapojenými školami zo Slovenska, Čiech, Estónska a Dánska sme netrpezlivo očakávali mesačné výzvy súťažných aktivít.

Čítať celý článok...
 
KRÁSY PRÍRODY (OČAMI DETÍ ŠKOLSKÉHO KLUBU) PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 27 Apríl 2021 09:49

KRÁSY PRÍRODY (OČAMI DETÍ ŠKOLSKÉHO KLUBU)

Významný sviatok našej planéty Deň Zeme sme si pripomenuli aj s deťmi zo školského klubu. Počas celého týždňa sme realizovali niekoľko aktivít s environmentálnym zameraním. Prostredníctvom nich naši zverenci objavovali krásy prírody a získali informácie o tom ako sa majú správať k prostrediu okolo nás.

Čítať celý článok...
 
BESEDA S OBĽÚBENOU SPISOVATEĽKOU GABRIELOU FUTOVOU PDF Tlačiť E-mail
Streda, 21 Apríl 2021 14:08

BESEDA S OBĽÚBENOU SPISOVATEĽKOU GABRIELOU FUTOVOU

14.apríl bol pre štvrtákov zaujímavým dňom.  Zúčastnili sa online besedy s obľúbenou detskou spisovateľkou Gabrielou Futovou, ktorú zorganizovala  Podduklianska knižnica vo Svidníku. Žiaci sa na besedu poctivo pripravovali a nesmierne tešili. Prečítali jej najznámejšie knihy a pripravili otázky na interview.

Čítať celý článok...
 
EXPEDÍCIA DO VESMÍRU PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 19 Apríl 2021 10:54

EXPEDÍCIA DO VESMÍRU

Počas  týždenného „vesmírneho putovania“  deti zo školského klubu hravým spôsobom objavovali jeho tajomstvá, a naučili sa zaujímavé fakty o hviezdnej oblohe. Ako správni kozmonauti vedeli, že sa do kozmického priestoru nedostanú bežným dopravným prostriedkom.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 3

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie