Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


Krajské kolo Hviezdoslavovho Kubína vo Svidníku
Pondelok, 29 Apríl 2013 09:35

Krajské kolo Hviezdoslavovho Kubína vo Svidníku

Dňa 25. 04. 2013 sa žiaci 2. A triedy spolu s triednou učiteľkou E. Lapčákovou zúčastnili na krajskej súťaži v prednese poézie a prózy, predstaveniu divadiel poézie a recitačných kolektívov. Vypočuli sme si najlepšie ukážky poézie a prózy, ktoré nám predniesli žiaci stredných škôl z rôznych kútov Prešovského kraja.

http://www.spojenaskolask.sk/rok2013/hv.jpg http://www.spojenaskolask.sk/rok2013/hv1.jpg

Začiatok tejto súťaže sa niesol v znamení ľubozvučného prednesu umeleckej poézie a prózy. Po recitáciách nasledovali divadelné scénky v Dome kultúry vo Svidníku. Videli sme tri súťažné scény, z ktorých nás najviac zaujalo divadlo z Popradu s názvom Zrkadlo. Bola to scéna o dvojtvárnosti ľudí, ktorí chceli poukázať na dnešný svet. Ďakujeme vedeniu školy za možnosť zúčastniť sa tejto krajskej prehliadky literárneho umenia, Hviezdoslavov Kubín. Veľmi nás oslovil súzvuk slovesného umenia tohtoročnej krajskej prehliadky slova.  Boli by sme veľmi radi, keby sme si takéhoto podujatia mohli zúčastniť znovu o rok.

SPOMIENKY Z NÁS ROBIA TÝCH,ČÍM SME!!!

R. Chavková, K. Rudá, D. Jaržabeková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist