Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


Vôňa kávy na HA
Utorok, 07 Máj 2013 10:30

Vôňa kávy na HA

V dňoch 29. a 30. 04. 2013 sa na hotelovej akadémii uskutočnil baristický kurz – kurz prípravy kávy, ktorý viedol barista z Čiech, pán Michal Křížka. 20 žiakov v priebehu dvoch dní získalo teoretické vedomosti o samotnej káve,

http://spojenaskolask.sk/rok2013/kava.jpg http://spojenaskolask.sk/rok2013/kava1.jpg

o jej príprave, ale hlavne mali možnosť naučiť sa prakticky pripraviť 6 základných druhov kávy. V závere kurzu si 6 najlepších žiakov zmeralo svoje sily v baristickej súťaži, v ktorej mali počas 10 minútového limitu pripraviť 4 porcie espressa a 4 porcie cappucina. Výherkyňou sa stala Kristína Kaliničová, žiačka II. HA triedy, ktorej srdečne blahoželáme. Všetci zúčastnení získali certifikát o absolvovaní kurzu. Veríme, že nadobudnuté zručnosti využijú v praxi a svojou kávou potešia nejedného milovníka tohto voňavého nápoja.

Ing. Viera Paradová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist