Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 30. Júl 2021

Dnes má meniny Ignác
Zajtra má meniny Božidara

Kde nás najdete


Srdiečka s láskou pletené PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 07 Máj 2013 10:37

Srdiečka s láskou pletené

V utorok poobede 30.04.2013 sa skupinka malých detí ŠKD nevedela dočkať ďalšej tvorivej dielne. Na tento deň bolo pre nich pripravené pletenie srdiečka zo starého novinového  papiera. Vďaka ochote pani Sirokovej a jej trpezlivému usmerňovaniu pri práci, deti mohli vyrobiť darček pre svoje mamičky.

http://spojenaskolask.sk/rok2013/pletenie_1.JPG

Šúľanie ruličiek vyzerá ako jednoduchá záležitosť, ale asi málokomu sa ich podarí na prvýkrát ušúľať ukážkovo. Preto ich naša lektorka spolu so šikovnými dcérkami Simonkou a Barborkou v predstihu vytvorili a namaľovali. Stačilo ich už iba rozdať a deti sa s chuťou pustili do práce. Najprv pomocou ohybného drôtika vytvorili tvar srdiečka, potom ho preplietali rôznymi smermi. A tak šikovné ruky našich detí nesklamali, a preto sa mohli tešiť z vlastnoručne vytvoreného výrobku.

Teta Svetlana, ďakujeme, že sme spoločne dokázali vyrobiť srdiečka pre naše najdrahšie mamičky.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist