Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


ŽIACI SPOJENEJ ŠKOLY NA KONTRAKTAČNOM DNI V POPRADE PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 15 Február 2018 08:14

ŽIACI SPOJENEJ ŠKOLY NA KONTRAKTAČNOM DNI V POPRADE

Dňa  7. 2. 2018  naši žiaci prezentovali svoje cvičné firmy na kontraktačnom dni v Poprade. V poradí už 10-ty ročník tohto pekného podujatia zorganizovala Obchodná akadémia, Murgašova 94 v Poprade.

Svoje podnikateľské plány a schopnosti na ňom predstavilo spolu 20 cvičných firiem a JA spoločností zo širokého okolia, dokonca sa tam prezentovala aj cvičná firma z Českej republiky. Našu školu reprezentovali  dve cvičné firmy - firmu Gardenland, s. r. o. zastupovali žiaci 4. A triedy, konkrétne Matúš Kozák, Klaudia Kostilníková, Dominika Siváková a Iveta Šottová a firmu World Adventure, s. r. o. prezentovali žiaci 3. A., a to Sebastián Cuprišin, Michaela Baková a Kristián Matkobiš. Obe firmy zanechali v Poprade veľmi dobrý dojem,  firma World Adventure, s. r. o. dokonca získala aj ocenenie v podobe tretieho miesta v kategórii „Najlepší manažérsky tím“. Žiaci prezentujúci svoje firmy na tomto podujatí nazbierali množstvo skúseností a inšpirácií, ako ešte lepšie predať svoj podnikateľský nápad. Veríme, že tieto poznatky využijú nielen na Veľtrhu cvičných firiem, ktorý sa bude konať na našej škole 21. februára, ale možno aj vo svojej podnikateľskej praxi.

Ing. Milan Tchir

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko