Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


ŠTUDENTI NA SPOJENEJ ŠKOLE VO SVIDNÍKU UZAVRELI PLESOVÚ SEZÓNU PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 16 Február 2018 15:41

ŠTUDENTI  NA SPOJENEJ ŠKOLE VO SVIDNÍKU UZAVRELI PLESOVÚ SEZÓNU

Študentský ples na Spojenej škole vo Svidníku je už tradične prestížnou záležitosťou všetkých študentov. Tohtoročný IX. ročník pripravili študenti III.A triedy a zároveň členovia JA Firmy SWEETSMADE.

Po náročných prípravách, ktoré predchádzajú takejto akcii boli v piatok, 9. februára, všetci pripravení privítať 91 mladých hostí. Ples spolu s moderátorkami večera slávnostne otvorila riaditeľka školy a skupina ALEGRO so študentmi JA Firmy odštartovali skvelú zábavu. Po úvodnej piesni už parket patril všetkým plesajúcim. A keďže páni zo skupiny ALEGRO sa vo svojej práci vyznajú, všetci sa vynikajúco zabávali. Aby sa mohli aj trochu posilniť a vydýchať, naše kuchárky nám pripravili vynikajúce menu a JA Firma sa postarala o zaujímavý program. Svojím nádherným spevom nás očarili mladé spevácke talenty a to Dominika Paňková, Klaudia Fedáková a  skupina Ľudovian. JA Firma si pripravila pre svojich hostí aj prekvapenie v podobe malého Mirka, ktorý v podaní Viktórie Homzovej, ktorej kontrovala Martina Erika Bosáková, vyčaril nejeden úsmev na tvárach prítomných. Zlatým klincom večera bola tombola, do ktorej prispelo vecnými cenami množstvo podnikateľov. Prvú cenu, tablet od Združenia rodičov pri OA, si odniesol spokojný Enriko Lažo.

Ale ples skončil a v nás zostane len krásna spomienka na tento nádherný večer a fotografie, o ktoré sa postaral Peter Majurník. Na záver chceme vysloviť obrovské poďakovanie všetkým  sponzorom: PSS Svidník, a.s., pán Ján Hirčko, pán Marián Fedoroňko, Strojpol, s.r.o. Kuková, Pizzeria u Ľubky Staškovce, KNÍHKUPECTVO HVIEZDOSLAV, s.r.o., Stropkov, Drogéria, farby - laky, papiernictvo, Ivan Čvaň Svidník, Slovenská sporiteľňa, Giraltovce, Papiernictvo Coltsun, Stropkov, MARIFE, s.r.o. Hrabovčík, POSKIMEX, s. r. o. Svidník, Branislav Fedorkovič - BS AUTOUMYVÁREŇ Stropkov, Ivan Labun R-MAF - bezpečnostná služba Svidník, KESSEL, s. r. o. Hračky Stropkov, POSKIMEX, s. r. o. Svidník, Martin Štec MaS Humenné, OTM Ondrej Tyč, Svidník, 3. Základná škola Konštantínova Stropkov, AQUARUTHENIA Svidník, HE & MY, s. r. o. Stropkov, Royal pizza & restaurant Svidník, Reštaurácia DELTA Stropkov, Kadernícky salón YES Svidník, LOKAL VERMEX Beer Restaurant & Pizza Svidník, Lukáš Skirka - FITT+ Svidník, Life Coffee Club Svidník, Marcela Paníková ALU – G, Svidník, Marek Petrík Svidník, Ing. Jana Drábová, ekonomický poradca Stropkov, Iveta Ľos Božiková Svidník, Miroslav Blanár Športové centrum Nižný Orlík, Martin Drobňak Staškovce, HOTEL RUBÍN Svidník, ŠMAK FASTFOOD Stropkov, Salón „Svet ženy“ Stropkov.

Veríme, že nám pomôžu aj v budúcnosti, pretože študentský ples má na našej škole veľkú tradíciu a dáva mladým možnosť ukázať sa trochu inak ako v bežné dni. Ďakujeme zaň všetkým, ktorí nám pomohli, ale nesmieme zabudnúť na našu pani riaditeľku a poďakovať za to, že nám zverila do našich študentských rúk na jeden večer celú školu a našim skvelým kuchárkam, ktoré vedia pre nás vyčariť slávnostné menu. A čo dodať na záver? O rok sme tu v plnej paráde zas.

SWEETS Made, JA Firma SŠ OA Svidník

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko