Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


ŠKOLSKÉ KOLO SÚŤAŽE HVIEZDOSLAVOV KUBÍN PDF Tlačiť E-mail
Streda, 07 Marec 2018 08:30

ŠKOLSKÉ KOLO  SÚŤAŽE HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

PRE ŽIAKOV 2.- 9. ROČNÍKA ZŠ

Základná škola Spojenej školy zorganizovala 5. marca 2018 školské kolo súťažnej prehliadky v umeleckom prednese poézie a prózy – Hviezdoslavov Kubín.

Súťaže  sa zúčastnilo 34 recitátorov, ktorí postúpili z triednych kôl, a boli rozdelení do troch kategórií, osobitne v prednese poézie a v prednese prózy. Všetci súťažiaci predviedli svoje recitátorské majstrovstvo a právom si zaslúžili  obrovskú pochvalu za predvedené výkony. V okresnom kole našu školu budú reprezentovať nasledovní žiaci: I. kategória – Klára Csonková, Miriam Miňová a Katarína Vygodová, II. kategória – Laura Surdeníková, Sofia Daňková, Sabína Hošková a Ľudmila Lukáčová  a v III. kategórii Laura Hibeľová, Jakub Kaliňak, Michaela Surdeníková a Petra Pásztorová. Víťazom srdečne blahoželáme a prajeme im, aby boli úspešní v okresnom kole, ktoré sa bude konať 26.3. 2018.

Mgr. Anna Lažová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko