Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


SÚŤAŽ ŽIAKOV STREDNÝCH ŠKÔL V SPRACOVANÍ INFORMÁCIÍ NA POČÍTAČI PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 15 Február 2018 00:00

SÚŤAŽ ŽIAKOV STREDNÝCH ŠKÔL V SPRACOVANÍ INFORMÁCIÍ NA POČÍTAČI

Dňa 15. 2. 2018 sa uskutočnilo krajské kolo Súťaže žiakov stredných škôl v spracovaní informácií na počítači (SIP) 2018 Prešovského samosprávneho kraja, ktoré sa konalo v Obchodnej akadémii v Poprade.

Súťaž pozostávala z troch samostatných súťažných disciplín: písanie na počítači – 10-minútový odpis textu z papierovej predlohy, úprava textu na počítači  a profesionálne spracovanie textu – wordprocessing. Súťaž bola postupová a nadväzovala na jednotlivé školské kolá súťaže v školskom roku 2017/2018. Cieľom súťaže bolo zvýšiť odbornú úroveň žiakov a rozšíriť zručnosti žiakov stredných škôl v rozvoji počítačovej gramotnosti s dôrazom na rýchlosť, presnosť a zručnosť písania a práce na počítači. Spojenú školu, Obchodnú akadémiu vo Svidníku po splnení kritérií úspešne reprezentovali: Veronika Bérešová (IV. A), Šimon Jancura (III. A), Radoslav Božík (II. A) – písanie na počítači a Matúš Kozák (IV. A) a Viktória Šmajdová (II. A) – úprava textu na počítači.

Ing. Margita Klimová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko