Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


ČAS, KTORÝ TRÁVIME SPOLU... PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 26 Marec 2018 07:29

ČAS, KTORÝ TRÁVIME SPOLU...

Marec – mesiac knihy, sme si my, žiaci 8. ročníka vychutnali naplno. Návštevou Podduklianskej knižnice vo Svidníku sme získali informácie o pamiatkach, hradoch, jaskyniach, starých mestách a tiež drevených kostolíkoch nachádzajúcich sa na Slovensku, ktoré sú súčasťou kultúrneho dedičstva UNESCO. Všetci sme si domov odniesli veľa nových vedomostí.


Navštívili sme aj Podduklianské osvetové stredisko vo Svidníku. Na výstave sme obdivovali obrazy Mareka Zimku. A nielen to! Všetci sme si vyskúšali, ako sa v minulosti tkali na krosnách koberce. Všetkým to išlo skvelo a spoločne sme utkali koberec priateľstva.

Veľká noc je už za rohom, a tak nesmelo chýbať aj maľovanie veľkonočných vajíčok. V Múzeu ukrajinskej kultúry sme voskom zdobili vajíčka. Pri práci sme relaxovali a hlavne sme sa tešili z maľovaných veľkonočných kraslíc. Tento mesiac sme nabrali nové skúsenosti, vedomosti a zručnosti, a zároveň sme si viac upevnili a zocelili vzájomné vzťahy.

Michaela Surdeníková (žiačka 8. ročníka)

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko