Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


PRVÝ KRÁT – A HNEĎ ZLATO! PDF Tlačiť E-mail
Streda, 28 Marec 2018 08:17

PRVÝ KRÁT – A HNEĎ ZLATO!

V dňoch 21.-22. marca  sa konala pre mladých ľudí veľmi atraktívna   juniorská  barmanská súťaž Cassovia Koniferum 2018. Úlohou súťažiach bolo namiešať pod prísnym dohľadom komisárov  long drink a soft drink v časovom limite 6 minút na každý drink.

Bol to už 12. ročník tejto barmanskej súťaže, ale tretiaci Hotelovej akadémie vo Svidníku  Dominika ČečkováFilip Kandalík sa jej  zúčastnili prvýkrát. Dominika si hneď pri svojej druhej účasti na barmanských súťažiach vybojovala zlaté pásmo. Filip zatiaľ iba zbieral skúsenosti, pretože to bola jeho premiéra v tejto disciplíne (úspechy slávi ako kuchár).  Súčasťou tohto podujatia bola aj súťaž barmanov-profesionálov, na ktorej žiaci získali veľa odborných rád od ľudí, ktorí sa barmanskej profesii  venujú  už niekoľko rokov. Súťažiacim srdečne blahoželáme a prajeme im veľa elánu a úspechov do ďalších súťaží.

Mgr. Ľubomíra Kseničová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko