Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


HVIEZDOSLAVOV KUBÍN PDF Tlačiť E-mail
Streda, 28 Marec 2018 10:42

HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

OKRESNÉ KOLO

Dňa 27.03.2018 sa v reprezentačných priestoroch kaštieľa Stropkov konala okresná súťaž v umeleckom prednese poézie a prózy. Vo IV. kategórií našu Spojenú školu vo Svidníku reprezentovali 3 žiačky. Konkurencia hoc bola naozaj silná, no naše študentky nesklamali a vo  svojich kategóriách boli úspešné.


Iveta Zavodová v kategórií próza získala 1. miesto a postupuje do krajského kola.

Simona Siroková v kategórii poézia obsadila 3. miesto.

Sabína Krajkovičová v kategórii próza skončila bez umiestnenia.

Veríme, že aj v nasledujúcich rokoch bude umelecké slovo nielen pohladením, ale aj potešením pre študentské duše. Máme obrovskú radosť zo všetkých úspechov našich študentiek a veríme, že svoj talent budú usilovne rozvíjať aj naďalej. Gratulujeme!

PaedDr. Emília Lapčáková, Mgr. Antónia Drobňáková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko