Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


DEŇ NARCISOV 2018 PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 16 Apríl 2018 06:50

DEŇ NARCISOV 2018

V roku 2018 nám Deň narcisov pripadol na piatok 13. apríla. Aj keď dátum (známy nešťastný piatok) u nás vyvoláva obavy a strach, tentokrát poslúžil dobrej veci. Liga proti rakovine je organizácia, ktorá už 22. rok realizuje zbierku pre pacientov a pomáha im prekonať problémy s touto zákernou chorobou – podporuje zdravotnícke zariadenia, nemocnice a výskumy v oblasti liečby onkologických ochorení.


Ulice sa od rána pomaličky začali zapĺňať dobrovoľníkmi, ktorí pomáhali vyzbierať finančné prostriedky. Vraví sa, že dnešní ľudia sú bezohľadní či dokonca lakomí,  no tento deň nám potvrdil opak. Každý človek prispel toľko, koľko mohol a za dobrovoľný príspevok dostal symbolický narcis. Všetci, ktorí si narcis pripli na svoj odev, vyjadrili podporu a spolupatričnosť s tými, ktorí bojujú s rakovinou. Vysielajú pre nich odkaz, že nie sú vo svojom ochorení sami a majú našu podporu.

Ako každý rok sa aj naša Spojená škola vo Svidníku dobrovoľne zapojila do tejto zbierky a priložila ruku k dielu.

Vďaka príspevkom ľudí sme vyzbierali krásnu sumu v hodnote 610,57 eur. Dúfame, že sme aspoň trochu pomohli tým, ktorí našu pomoc potrebujú a s ktorými sa život nemazná.

Spojená škola Svidník

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko