Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


DEŇ ZEME V ZNAMENÍ VODY PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 24 Apríl 2018 06:49

DEŇ  ZEME V  ZNAMENÍ  VODY

Žiaci našej ZŠ si pripomenuli Deň Zeme v piatok 20.4.2018. Členky tímu Zelenej školy pod vedením p. učiteľky Michalovčíkovej pre svojich spolužiakov pripravili rôzne hry a aktivity. Hlavnou témou dňa bola voda, pretože  práve voda je našou prioritou v tomto dvojročnom období projektu  Zelená škola.

Deň bol rozvrhnutý na tri časti.  1. Príbeh balenej vody (prednáška, film a kvíz na tému voda).  2. Vodný ekosystém ( tvorivé aktivity s výstupmi).  3. Vodné tajomstvá ( pozostávali zo 4 stanovíšť- Šepkáreň, Veľké upratovanie, Eko bowling, Titanic). Deň Zeme sa vydaril, o čom svedčí pozitívny postoj žiakov k aktivitám a spoločný výstup umiestnený vo vestibule školy.

Tím Zelenej školy

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko