Kde nás najdete

CHLAPCI SPOJENEJ ŠKOLY DRUHÍ V KRAJI VO VOLEJBALE STREDNÝCH ŠKÔL PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 19 Apríl 2018 00:00

CHLAPCI SPOJENEJ ŠKOLY DRUHÍ V  KRAJI VO VOLEJBALE STREDNÝCH ŠKÔL

Vo štvrtok 19. apríla sa žiaci Spojenej školy zúčastnili ako víťazi okresného kola krajského kola vo volejbale v Starej Ľubovni. Na krajskom kole sa predstavilo osem víťazov okresných kôl.

V úvodných zápasoch v skupine si naši chlapci poradili s družstvami Popradu, Vranova a Bardejova zhodne 2:0.

V poslednom, prakticky finálovom zápase sme sa stretli s domácim družstvom Starej Ľubovne. Bol to vyrovnaný a nesmierne napínavý zápas, v prvom sete sme koncovku nezvládli a prehrali sme v ňom 25:22. V druhom sete sa situácia opakovala,  opäť sme strácali na súpera a set sme prehrali 25:18.