Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


DEŇ BEZ VODY Z PLASTOVEJ FĽAŠE PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 27 Apríl 2018 11:49

DEŇ BEZ VODY Z PLASTOVEJ FĽAŠE

Naše kreatívne aktivity v rámci programu Zelená škola stále pokračujú! Ďalšou aktivitou, ktorú sme si pripravili pre našich spolužiakov v rámci Dňa Zeme, bola podpora pitia čistej vody z vodovodu pod názvom „Deň bez vody z plastovej fľaše“.

 

Touto aktivitou sme chceli žiakom urobiť priateľské prostredie, aby videli, že pokecať sa dá aj pri čistej vode! Touto aktivitou sme taktiež sledovali aj to, aby sa zvýšilo pitie čistej vody a takisto znížil počet kupovaných plastových fliaš, ktoré potom často končia na smetisku. Našich spolužiakov sme taktiež motivovali nálepkami, ktoré sme im rozdali, aby na túto akciu nikdy nezabudli a pokračovali v pití čistej vody z vodovodu a nie z plastových fliaš! 
Veríme, že sa našim žiakom táto aktivita páčila a že si z nej zobrali ponaučenie!

Iveta Zavodová, Nikola Oleárniková – členky kolégia Zelenej školy

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko