Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


JA FIRMA SWEETSMADE UKONČILA SVOJU ČINNOSŤ. PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 03 Máj 2018 13:56

JA FIRMA SWEETSMADE UKONČILA SVOJU ČINNOSŤ.

Na likvidačnom valnom zhromaždení dňa 25. apríla 2018 ukončila svoju činnosť študentská JA Firma SWEETSMade. Počas svojej činnosti sa venovali pečeniu chutného pečiva, zorganizovali študentský ples, zúčastnili sa Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem a Ja Firiem na našej škole, úspešne reprezentovali na Veľtrhu podnikateľských talentov v Bratislave a viedli školský bufet.


Ich podnikanie prinieslo zisk, ktorý po zaplatení dane z príjmov spoločnosti Junior Achievement Slovensko, n. o., rozdelia vo forme divident svojim akcionárom a venujú na charitatívne účely.Náročná činnosť, ktorú počas školského  roka vykonávali im dala množstvo skúseností, zručností a nezabudnuteľných zážitkov. Okrem toho získajú certifikát z aplikovanej ekonómie a majú možnosť získať medzinárodný certifikát ESP, ktorý uznávajú nielen vysoké školy ale aj zamestnávatelia pri výbere uchádzačov. Tešíme sa na ďalšiu JA Firmu, ktorú založia na budúci školský rok žiaci terajšej 2. A  triedy.

Ing. Z. Kožlejová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko