Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


ŠTUDENTI OBCHODNEJ AKADÉMIE ÚSPEŠNÍ V POĽSKOM PRZEMYSLU PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 04 Máj 2018 15:38

ŠTUDENTI OBCHODNEJ AKADÉMIE ÚSPEŠNÍ V POĽSKOM PRZEMYSLU

Študenti Spojenej školy sa 25. apríla 2018 zúčastnili medzinárodnej prehliadky cvičných firiem v poľskom Przemyslu.  Organizátorom bolo Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Przemyślu, s ktorým má Spojená škola dlhodobo partnerské vzťahy.

Keďže sa cvičné firmy nemôžu porovnávať úspešnosťou v reálnom podnikaní,  porovnávajú sa obchodnými a prezentačnými schopnosťami  študentov reprezentujúcich svoje cvičné firmy. Nás preto veľmi teší, že študenti 3. ročníka obchodnej akadémie, ktorí reprezentovali svoju cvičnú firmu World Adventure, s. r. o., obsadili na tejto prehliadke prvé miesto. To je dôkazom, že  Spojená  škola dokáže vychovať zo svojich študentov schopných podnikateľov s úspešnými  podnikateľskými nápadmi.

Ing. Milan Tchir

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko