Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


SEN, KTORÝ SA STAL SKUTOČNOSŤOU PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 17 Máj 2018 07:41

SEN,  KTORÝ  SA  STAL  SKUTOČNOSŤOU

Dňa 14. mája 2018 návštevou divadelného predstavenia Neobyčajné dobrodružstvá malého Buratina sa deťom ŠKD naplnil dlho očakávaný sen. Začalo sa to ich šikovnosťou, ktorú ukázali pri kreatívnom tvorení na Vianočnú burzu. Vďaka vyzbieraným peniažkom si zaslúžili odmenu - nezabudnuteľný kultúrny zážitok.


Niektorí po prvýkrát nahliadli do veľkého divadelného sveta. Na Veľkej scéne Divadla Jonáša Záborského v Prešove si pozreli známu rozprávku o malom nezbedníkovi. Zaujímavo vyzdobená scéna, pestré kostýmy, krásna hudba a vtipné spracovanie príbehu deti ihneď očarili. Spoločne s hlavnými postavičkami (svätojánska muška Marcello, pavúk Marlene, cvrček Charlie, mravec Jean-Paul, motýľ Alexej a lienka Sophia) sa preniesli do sveta fantázie.

Okrem veľkého dobrodružstva a pobavenia si deti domov odniesli aj dôležité ponaučenie, že svojich snov sa nikdy nemajú vzdávať!

vychovávateľky ŠKD

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko