Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


DOBROVOĽNÍTVO JE NAJLEPŠIA CESTA, AKOU MÔŽEME POMÁHAŤ INÝM. PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 17 Máj 2018 11:59

DOBROVOĽNÍTVO JE NAJLEPŠIA CESTA, AKOU MÔŽEME POMÁHAŤ INÝM.

Dievčatám z 1. OA Simone Sirokovej, Tatiane Vasilenkovej, Sabíne Krajkovičovej a Viktórii Ilčiskovej dobrovoľníctvo nie je cudzie. V rámci projektu, ktorý vyhlásila Kresťanskodemokratická mládež Slovenska, dňa 9. mája zorganizovali na našej škole florbalový turnaj.

Súťažilo 5 triednych tímov a jeden učiteľský. Aby to nebolo také jednoduché, tímy museli byť zmiešané z chlapcov aj dievčat. Ale keďže sa nikto nechcel dať zahanbiť, všetci urputne bojovali o každý gól. Nakoniec sa na 6. mieste umiestnili žiaci 2. OA, na 5. mieste 1. HA, na 4. mieste 3. HA, na 3. mieste 3. OA, na 2. mieste 1. OA a 1. miesto už tradične patrilo učiteľom. Dievčatá na záver odovzdali víťazným tímom diplomy, ktoré im budú pripomínať, že víťazstvo sa získava skvelou tímovou prácou.

Z. Kožlejová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko