Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


CYKLISTICKÉ ZRUČNOSTI PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 18 Máj 2018 12:38

CYKLISTICKÉ ZRUČNOSTI

V utorok 15.5.2018 na dopravnom ihrisku preukazovali žiaci šiestych a mladších ročníkov na základných školách  cyklistické zručnosti i teoretické vedomosti v rámci dopravnej výchovy.

Zástupcovia našej školy v zostave Natália Hajduková, Diana Gabriela Džalajová, Justín Vorobeľ a Kristián Fedoročko ukázali, že vedia nielen bicyklovať, ale poznajú dopravné značky a vedia sa zorientovať i na križovatke. Naši cyklisti sa v kategórii družstiev umiestnili na 2. mieste. Získali ale  i individuálne ocenenia za 2. miesto v kategórii chlapcov( Justín) respektíve 3. miesto v kategórii dievčat( Natália).

Mgr. Igor Sagan

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko