Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


B O T A N I K I Á D A PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 18 Máj 2018 12:45

B O T A N I K I Á D A

Botanikiáda je úspešné a motivujúce podujatie nielen pre žiakov piateho ročníka základných škôl v Košickom a Prešovskom kraji, ale aj pre ich pedagógov. Deviaty ročník projektu Botanikiáda, ktorý organizuje Botanická záhrada UPJŠ Košice, sa pre  základné školy koná  v troch turnusoch.

Nesie podtitul „ Botanika na tanieri.“ Piatačky našej školy, Ľudmila Lukáčová a Natália Hajduková, po úspešnom  absolvovaní on-line testu postúpili a boli zaradené do prvého turnusu, ktorý sa konal 16. mája 2018.Dievčatá súťažili v areáli košickej Botanickej záhrady na 6.stanovišťach. Poznávali rastliny, liečivé bylinky, riešili tajničky i sadili letničky, čo sa im veľmi páčilo. Určite sa veľa nového naučili, ale zároveň niečo dobré a zdravé aj ochutnali.

Ing. Ľudmila Michalovčíková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko