Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Sabína
Zajtra má meniny Dobromila

Kde nás najdete


DUCHNOVIČOV PREŠOV 2018 - OKRESNÉ KOLO PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 28 Máj 2018 07:46

DUCHNOVIČOV PREŠOV 2018  - OKRESNÉ KOLO

22. mája 2018 sme sa opäť tešili z úspechov našich žiakov, ktorí nás reprezentovali v okresnej súťaži v prednese poézie, prózy a vo vlastnej tvorbe v rusínskom jazyku v rámci okresnej súťaže Duchnovičov Prešov.

 

 Školu reprezentovali: Laura Surdeníková, Laura Hibeľová, Michaela Surdeníková a Jakub Kaliňak. Ani jeden z nich vo svojej kategórii nenašiel premožiteľa. V 2. kategórii si Laura Surdeníková vybojovala 1. miesto nielen v prednese poézie, ale aj vo vlastnej tvorbe. V 3. kategórii si 1. miesto v próze odniesla Laurea Hibeľová, v poézii Jakub Kaliňak a vo vlastnej tvorbe Michaela Surdeníková. Prvým miestom si zabezpečili postup na celoslovenské kolo, ktoré sa uskutoční 11. júna v Divadle A. Duchnoviča v Prešove. K dosiahnutým úspechom srdečne blahoželáme a držíme päste v celoslovenskom kole.

Mgr. Anna Lažová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko