Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


STRETNUTIE NAJLEPŠÍCH SPEVÁKOV V KRAJI PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 29 Máj 2018 08:46

STRETNUTIE NAJLEPŠÍCH SPEVÁKOV V KRAJI

V Parku kultúry a oddychu v Prešove 24.05.2018 sa stretli najlepší speváci v kraji vo všetkých kategóriách vo veku od 6-15 rokov.   Už 28 rokov je  súťaž  Slávik Slovenska prehliadkou talentu, krojov a hudby v našom kraji  pod záštitou  Petra Dvorského.

Našu školu a okres  Svidník v 2. kategórií vo veku  4-6. ročník,  reprezentovala  Ľudmilka Lukáčová, ktorá si vyspievala pekné 2. miesto . Hrou na akordeóne ju sprevádzala mamka Mgr. Ingrid  Lukáčová.

Mgr. Anna Suváková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko