Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Sabína
Zajtra má meniny Dobromila

Kde nás najdete


AKÁKOĽVEK PRVÁ POMOC JE LEPŠIA AKO ŽIADNA! PDF Tlačiť E-mail
Streda, 30 Máj 2018 10:22

AKÁKOĽVEK PRVÁ POMOC JE LEPŠIA AKO ŽIADNA!

Slovenský  Červený kríž, Územný spolok  Svidník a Centrum voľného času Svidník uskutočnili  dňa 23.5.2018 súťaž v poskytovaní prvej pomoci Družstiev mladých zdravotníkov /DMZ/ okresu Svidník. Tejto súťaže sa tradične zúčastňuje i DMZ z našej Spojenej školy. Tohto roku  súťažili žiačky z 8.AZ  triedy v tomto zložení: Veronika Jurečková, Klaudia Stešková, Gabriela Kupcová, Lívia Špiková, Diana Zápotocká. Dievčatá úspešne zvládli teoretické vedomosti o ČK ,ČP, bezpríspevkovom darovaní krvi,  zdravotnícke vedomosti i praktické poskytovanie prvej pomoci a tak získali prvé miesto. Gratulujeme!

Ing. Ľudmila Michalovčíková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko