Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


MÓDNA PREHLIADKA ŽIAKOV 6.AZ PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 01 Jún 2018 07:52

MÓDNA PREHLIADKA ŽIAKOV 6.AZ

Žiaci 6.AZ triedy si na hodine slovenského jazyka v rámci vyučovania pripravili projekt na tému Módna prehliadka. Najprv si zhotovili plagáty k téme Obliekanie mladých a oboznámili spolužiakov, ako sa dnes mladí ľudia obliekajú.

Potom si vo dvojiciach  vyskúšali svoje komunikačné zručnosti a schopnosti v naozajstnej módnej prehliadke, ktorá bola výsledkom projektu.  Pre žiakov to bola zaujímavá a netradičná hodina, pretože si vyskúšali nielen slovnú zásobu, ale najmä rolu manekýna/ky.

Mgr. Anna Lažová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko