Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


MDD SME OSLÁVILI ŠPORTOM PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 04 Jún 2018 10:38

MDD SME OSLÁVILI ŠPORTOM

1.jún, Medzinárodný deň detí, sa na Spojenej škole niesol v znamení piatich olympijských kruhov. Súčasťou úvodného ceremoniálu športovej olympiády bolo vztýčenie olympijskej vlajky. Potom zástupcovia z radov športovcov a rozhodcov predniesli sľub o dodržiavaní pravidiel súťaženia v duchu fair play.

Žiaci 2.stupňa ZŠ absolvovali tradičné  atletické disciplíny, ako beh na 60 m, skok do diaľky z miesta, skok do výšky, hodguľou. Záver olympiády patril slávnostnému  vyhodnoteniu súťaží a oceneniu najlepších. Aj keď všetci nemohli stáť na stupni víťazov, zvíťazili všetci – svojou chuťou súťažiť a zabávať sa.

Aj mladšie deti sa s radosťou a športovým nasadením zúčastnili netradičných disciplín, a to Chyť loptu, Tic-tac-toe, Vodná štafeta, Kŕmime vtáčatá, Balóny v domčeku, Súboj strelcov.

Všetci ukázali, že majú športového ducha a usilovali sa dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Každý z nich, kto absolvoval „olympijské“ disciplíny,  bol odmenený medailou so sladkou odmenou.

Záverečnou bodkou osláv MDD bola diskotéka. Rytmické tóny piesní vylákali všetkých von pod koruny stromov, kde tancovali, spievali, šantili... Deti prežili pekný deň a my im prajeme, aby takýchto chvíľ prežili čo najviac.

prípravný tím športových aktivít

 

 

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko