Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


BESEDA O ĽUDSKOM TELE PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 05 Jún 2018 06:51

BESEDA O ĽUDSKOM TELE

Čitateľský krúžok žiakom na prvom stupni poskytuje  priestor na rozvoj tvorivosti, čitateľských zručností a pomáha zlepšovať vzťah ku knihám. V stredu 30. mája  prijala pozvanie medzi  našich čitateľov pracovníčka Podduklianskej knižnice vo Svidníku.

Pripravila pútavú besedu o ľudskom tele, ktorá zaujala žiakov všetkých vekových kategórií. Z encyklopédií sa dozvedeli, prečo sa deti podobajú na svojich rodičov, ktorá je najväčšia aj najmenšia kosť v tele, no aj to, prečo majú černosi tmavú pokožku. Poniektorí sa s náučnou literatúrou stretli prvýkrát, no v ich žiarivých očkách bolo vidieť záujem o nové a nepoznané. Žiaci strávili príjemné popoludnie, naučili sa mnoho zaujímavých vecí. Ďakujeme pani knihovníčke  za zaujímavú besedu.

Mgr. Slavka Pilipová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko