Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


TRADIČNÉ ZDOBENIE V NETRADIČNOM ČASE PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 15 Jún 2018 07:41

TRADIČNÉ ZDOBENIE V NETRADIČNOM ČASE

Dňa 19. mája organizovalo Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku  Medový deň, ktorého súčasťou bola aj súťaž v zdobení perníkov. Úlohou súťažiacich bolo vyzdobiť aspoň desať perníkov podľa vlastnej fantázie.  Tejto kreatívnej súťaže sa zúčastnili aj žiačky druhého ročníka Spojenej školy, Hotelovej akadémie vo Svidníku. Súťažné družstvo tvorili žiačky  II. HA. Súťažiace  svoju predstavivosť vo vymýšľaní motívov a zručnosť pri zdobení perníkov dotiahli do medailového konca. Vo svojej kategórii sa umiestnili na 1. mieste.

Mgr. Ľubomíra Kseničová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko