Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


NAŠI NÁRODNÍ BUDITELIA - ĽUDOVÍT ŠTÚR A JOSÉ MARTÍ PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 21 Jún 2018 07:13

NAŠI NÁRODNÍ BUDITELIA  -  ĽUDOVÍT ŠTÚR A JOSÉ MARTÍ

Celoslovenskú literárnu a výtvarnú súťaž Naši národní buditelia Ľudovít Štúr a José Martí  každoročne vyhlasuje Veľvyslanectvo Kubánskej republiky v Bratislave a Spoločnosť priateľov Kuby na Slovensku.

 

Podmienkou účasti je literárne alebo výtvarné dielo na tému života a významu týchto dvoch osobností pre naše národy. Každoročne sa súťaže úspešne zapájajú naši žiaci Spojenej školy a nebolo to inak ani v tomto ročníku súťaže, kde opäť získali krásne ocenenia. Za výtvarnú tvorbu porota udelila 1. miesto Michaele Surdeníkovej a Cenu veľvyslankyne Kubánskej republiky získal Literárny krúžok Centráčik za mimoriadne číslo časopisu pod názvom Priateľstvo. Vyhodnotenie sa uskutočnilo 16. júna 2018 v Bratislave a víťazné práce pocestujú na Kubu a budú vystavené v kultúrnych zariadeniach.

Mgr. Anna Lažová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko