Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


ŠTÁTY BALKÁNU AKO ICH NEPOZNÁME PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 28 Jún 2018 08:51

ŠTÁTY BALKÁNU AKO ICH NEPOZNÁME

Čo si myslíte, môže byť vzdelávanie našich žiakov zábavou a skúsenosťou zažiť niečo inak? Podľa nášho názoru áno. Práve preto na našej škole 22. júna 2018 žiaci geografického krúžku pred svojimi spolužiakmi odprezentovali formou hravého divadielka projekt ,,Nepoznané štáty Balkánu a poznané štáty sveta“.


Tento projekt tvorili počas celého roku. Najprv navrhli mapu sveta, do ktorej zakreslili georeliéf nepoznaných štátov Balkánu a poznaných štátov sveta. Cieľom geografického krúžku bolo sprostredkovať žiakom zaujímavosti o balkánskych krajinách a následne  na to vytvoriť otváracie info okienka, ktoré obsahovali informácie o daných krajinách. Keďže práca na tomto projekte žiakov veľmi bavila, rozhodli sa vytvoriť divadielko o dvoch cestovateľkách zo Slovenska, ktoré vyhrali cestu okolo celého sveta. Nepoznané štáty spoznávali vďaka šikovným sprievodkyniam, ktoré ich sprevádzali každou krajinou.

Spojenie zábavy, vzdelávania a zážitkového učenia deti veľmi bavilo. Divadielko sa im páčilo. Precestovali celý svet  a zanechalo to v nich veľa zážitkov, radosti z tvorenia a emócií...

Mgr. Nikola Mihoková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko