Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


ŠTART-CIEĽ HROU PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 02 Október 2018 10:56

ŠTART-CIEĽ HROU

Deti zo ŠKD prijali výzvu Buď #BeActive a už po druhýkrát sa zapojili do kampane Európskeho týždňa športu. Posledný septembrový piatok v telocvični Spojenej školy pri zdolávaní rôznych pohybových aktivít ukázali,  že ich šport baví.

 

Vychovávateľky pre nich pripravili prekážkovú trať Štart-cieľ hrou. Svoje športové schopnosti si postupne vyskúšali  na  stanovištiach, prevažne v behu, skoku a presnom hode do koša. Mali veľa možností ako podať čo najlepší osobný výkon alebo prekonať svoju pohodlnosť a lenivosť.

Tešíme sa, že týmto vydareným športovým podujatím sme rozhýbali naše deti a spoločne zdolali vytýčenú métu 2018 metrov. Našou snahou bude podobných športových aktivít zaradiť do  rekreačno-oddychových činnosti ŠKD v priebehu školského roka čo najviac.

vychovávateľky Brudňaková, Vygodová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko