Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


TESTOVANIE POHYBOVÝCH PREDPOKLADOV ŽIAKOV 1. ROČNÍKA PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 12 November 2018 09:18

TESTOVANIE  POHYBOVÝCH PREDPOKLADOV ŽIAKOV 1. ROČNÍKA

V októbri  na našej základnej škole prebehlo testovanie pohybových predpokladov žiakov, ktoré je od školského roku 2018/2019 povinné pre všetkých žiakov 1. ročníka základných škôl.

Počas tejto akcie boli zrealizované tieto merania: meranie výšky, meranie hmotnosti, meranie úrovne ohybnosti – predklon, ľah- sed (60 s), skok do diaľky z miesta, výdrž v zhybe na hrazde (nadhmatom), opakovaná zostava s tyčou, kotúľanie 3 lôpt na čas, člnkový beh 4 x 10 m, viacstupňový vytrvalostný člnkový beh na 20 m, tzv. beeptest, vlajková naháňačka. Testovanie prebehlo pod odborným vedením vyučujúcich Mgr. Róberta Franka, Mgr. Rastislava Paňka  a Mgr. Slavky Pilipovej. Cieľom testovania je odporučiť žiakom druhy športu, na ktoré majú predpoklady a môžu sa im venovať aj na výkonnostnej úrovni. Žiaci absolvujú rovnaké testovanie ešte raz v 3.ročníku.

Mgr.Slavka Pilipová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko