Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


SLÁVNOSTNÁ IMATRIKULÁCIA PRVÁKOV 2018 PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 20 November 2018 07:40

SLÁVNOSTNÁ IMATRIKULÁCIA PRVÁKOV 2018

Pre našich malých prvákov bol  8.november 2018 veľmi netradičný deň.  Žiaci deviateho ročníka v spolupráci s pani učiteľkami pre nich pripravili krásnu slávnosť -  prijatie prvákov do cechu žiackeho na Spojenej škole.

 

Aj keď prvé týždne a mesiace v novom prostredí  pre mnohých prváčikov neboli najľahšie,  vynaložili veľkú mieru úsilia a trpezlivosti a všetci to úspešne zvládli. Vo svojom programe ukázali, že vedia spievať, tancovať, počítať a dokonca aj rozprávať po anglicky. Na tvárach  rodičov  bolo vidieť  dojatie, hrdosť a spokojnosť.

Pasovanie do žiackeho cechu vykonali  deviataci Andrej, Laura a Michaela, ktorí sa zároveň stali ich krstnými rodičmi.  Po spoločnom vyslovení prváckeho sľubu, boli prváčikovia pasovaní veľkou ceruzou a stali sa právoplatnými žiakmi Spojenej školy. Každý žiak si prevzal medailu, imatrikulačnú čiapku a z rúk riaditeľky školy RNDr. Márie Makutovej imatrikulačný list na pamiatku. Prekvapením pre najmenších oslávencov boli chutné muffinky so sviečkami, ktoré za spevu pesničky sfúkli a zaželali si prianie. Po odznení pesničky sa prváci rozbehli ku rodičom, ktorí ich za krásne výkony vystískali a pochválili. V spoločnosti učiteľov si rodičia pochutili na káve a sladkých koláčikoch.  Aj pre prvákov bolo  pripravené chutné občerstvenie.

Tento deň bol výnimočný pre žiakov, rodičov, ale aj pre učiteľov. Škola je miestom, kde sa stretáva, spolupracuje a spoločne sa teší spoločenstvo ľudí, ktorých spája krása, múdrosť a porozumenie.

1.AZ

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko