Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


DEŇ PROFESIJNEJ ORIENTÁCIE NA ZŠ MLYNSKÁ V STROPKOVE PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 10 December 2018 08:47

DEŇ PROFESIJNEJ ORIENTÁCIE NA ZŠ MLYNSKÁ V STROPKOVE

Posledný novembrový deň sa  na  Základnej škole Mlynská v Stropkove konal Deň profesijnej orientácie pre žiakov 9. ročníka základných škôl. V tento deň stredné školy nášho regiónu prezentovali možnosti štúdia , študijné a učebné odbory.


Naša škola pripravila zaujímavú prezentáciu našej Spojenej školy vo Svidníku prostredníctvom krátkych videí, študijné odbory Obchodná akadémia a Hotelová akadémia sprevádzali Iveta Závodová a Sebastián Cuprišin. Vynikajúce nápoje namiešali Dominika Čečková a Veronika Kuranová, víťažky súťaže Eurocup v Prešove, nádherné výtvory z ovocia a zeleniny pripravil Frederik Ganaj, majiteľ mnohých ocenení Carving fruits  a flambovanie ovocia predviedli Patrik Závoda a Kristína Bodnárová. V akých priestoroch sa vyučuje, vykonáva záujmová činnosť a trávi voľný čas, poukázali naši prváci z OA Nora Rybčáková a z HA Martin Rusin.

Ing. Jana Drábová a Ing. Dušan Ignác

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie